HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Regionální obchodní manažer (Severní Morava)

Pracovní náplň:

  • budování a rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky
  • aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v oblasti průmyslového značení a automatizace
  • úzká spolupráce s technickým oddělením
  • tvorba nabídek a obchodních smluv

Nabízíme:

  • zázemí ryze české silné a stabilní společnosti s historií více než 30 let
  • odborné zaškolení
  • tým zapálený do nových technologií a hledání řešení
  • příležitost pracovat s nejmodernějšími technologiemi
  • pestrou škálu zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, 4 dny sick days, příspěvek na volnočasové aktivity, kurzy angličtiny, teambuildingové aktivity a další)
  • služební automobil i pro soukromé účely

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • znalost prostředí průmyslové výroby výhodou
  • alespoň základní znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte a zašlete svůj aktuální životopis na email [email protected], rádi se s Vámi spojíme a probereme detaily inzerované pozice.